Books: History

Number of items: 34

Hunfalvy János: Magyarország és Erdély eredeti képekben I-III. (reprint) 1986, Európa. Aranyozott, festett egészbőr kötésben, szép állapotban.
13099.

10 000 HUF
26,53
28,57
Kálti Márk Képes krónikája a magyarok tetteiről. Chronicum Pictum. Marci de Kalt Chronica de gestis Hungarorum. (Fordította és a jegyzeteket összeállította Geréb László) (Bp.), 1959. Magyar Helikon. 254+(2) p. Megjelent 700 számozott példányban, ez a 93-as. (Monumenta Hungarica III.) Kiadói, aranyozott egészbőr kötésben.
13100.

4 600 HUF
12,20
13,14
Magyar Kelemen: Kormányzónk, Vitéz Nagybányai Horthy Miklós rövid életrajza. Bp., 1938, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, belsejében rajzzal, lapok több helyen foltosak, kopottas állapotban.
13101.

1 000 HUF
2,65
2,86
Remellay GusztávM Multunk hölgyei hazai történelem. Regényes krónika-modorban magyar hölgyek számára. II. kötet. Pest, 1861, Engel és Mandelló. Aranyozott félvászon kötésben.
13102.

2 000 HUF
5,31
5,71
vitéz Horánszky Pál: A liptószentiváni Szent Ivány család leszármazása. Bp., 1940. vitéz Fodor Árpád. 4 leszármazási táblával 10p.
13103.

4 000 HUF
10,61
11,43
Budapest áramellátásának története. 1893-1933. Bp. 1934. Budapest Székesfőváros Elektromos Művei. (Bp. Székesfőv. Háziny.) 297 l., 20 t. (15 kihajtható). 249 szövegközti ábrával (ábrák, táblázatok, grafikonok, térképek, fotók, stb.) Aranyozott kiadói vászonkötésben. Több lap összeragadva
13104.

2 600 HUF
6,90
7,43
Hevesvármegyei ismertető és adattár. Főszerk.: Ladányi Miksa. Bp., 1936, A Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala (Magyar városok és vármegyék monográfiája 20.). Kicsit laza, díszes gerincű vászonkötésben, az első 16 lap kijár
13105.

4 000 HUF
10,61
11,43
Thiers, Adolph: Geschichte des Consulats und des Kaiserreichs. Neunter Band. Leipzig, 1850, Coftenoble und Remmelman. Kopottas félvászon kötésben.
13106.

1 000 HUF
2,65
2,86
Makkai-Szász: Erdély története napjainkig I.-III. kötet. Bp., 1988 Akadémiai kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval
13107.

4 000 HUF
10,61
11,43
13108.

3 000 HUF
7,96
8,57
Eöttevényi Olivér: Ferenc Ferdinánd. (Bp. 1942.) Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. 391 p. 4 t. Aranyozott kiadói félvászon kötésben,
13109.

1 400 HUF
3,71
4,00
13110.

1 400 HUF
3,71
4,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF