Hennert Joanne Frederico: Elementorum matheseos purae volumen III. Analysin infinitorum. Traiecti ad Rhenum, 1768, Abrah, van Paddenburg. Kopottas kemény kötésben.
A Pesti Hírlap Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben A-Z. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötésben, jó állapotban
dr. Totis Béle (szerk.): Születésszabályozás. Vámbéry Rusztem előszavéval, többek között Kéthly Anna tanulmányával. Bp., 1932. Az MSZDP orvostagjai szervezetének kiadása
Laufnauer Károly dr.: Előadások az idegélet világából. Öt táblával és hatvankét képpel. Budapest, 1899, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötésben.
Sándor Pál jubileumi emlékalbum. Az OMKE elnöke hetvenedik születésnapja és parlamenti tevékenységének harmincadik évfordulója alkalmából. Kiadta az Országos Magyar Kereskedelmi Egyesülés Bp. 1930. Tolnai. Aranyozott egészvászon kötésben.
Hendrik Willem van Loon: Az emberiség története az ősembertől napjainkig. Száznál több részben színes képpel, melyeket a szerző rajzolt. Budapest, 1931, Dante. Kissé kopottas, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben.