13175.
237. Closed Online auction
Books: Nature and Technology
2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
Sándor Pál jubileumi emlékalbum. Az OMKE elnöke hetvenedik születésnapja és parlamenti tevékenységének harmincadik évfordulója alkalmából. Kiadta az Országos Magyar Kereskedelmi Egyesülés Bp. 1930. Tolnai. Aranyozott egészvászon kötésben.