Balla Ignác: Edison, több forrásmunka alapján. Az előszót írta Fodor István udvari tanácsos. Nyolc képpel, második kiadás. Bp., 1913, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált kötés, gerincnél szakadt, sérült, egy lap kissé szakadt, viseltes állapotban.
Lósy-Schmidt EDe dr., Barát Béla dr.(szerk.): Technikai lexikon. Építészet, mérnöki, és gépészmérnöki tudományok. I-II. kötet. 1800 szövegábrával, 180 képel. Budapest, 1928, Győző Andor kiadása. Aranyozott, kiadói egészvászon kötéseben. 1-2 lap elvált, egyébként jó állapotban.
15 db német nyelvű tudományos-kultúrtörténeti kiadás(Berger: Im Reiche des Polarbären, Karutz: Unter Kirgisen und Turkmenen, Semper: Auf den Palau-Inseln, stb.) Kiadói félvászon kötés, jó állapotban. / 15 german books about science and culture (Im Reiche des Polarbären, Karutz: Unter Kirgisen und Turkmenen, Semper: Auf den Palau-Inseln, etc.) Full linen binding, good condition.
Mörsch, E.prof. dr.: Der Eisenbetonbau seine Theorie und Andwendung. Vierte, Vollstandig neu bearbeitete und verhmehrte Auflage. Mit 742 Textabbildungen, 3 Anhangen und 4 Tabellen. Stuttgart, 1912, Konrad Wittwer. Félvászon kötésben. Ceruzás tulajdonosi megjegyzésekkel ill pecséttel. jó állapotú.