Number of items: 159

13433.

1 000 HUF
2,59
2,86
13434.

2 000 HUF
5,18
5,71
13435.

1 400 HUF
3,63
4,00
13436.

800 HUF
2,07
2,29
13437.

800 HUF
2,07
2,29
Benedek Rózsi et alii: Ezerév nagyasszonya. Előszóval ellátta: Gróf Apponyi Albertné 15 színes és egyszínű képtáblával. Budapest, é.n., Dante Könyvkiadó. Kissé foltos kiadói félvászon kötésben.
13438.

2 400 HUF
6,22
6,86
Szegedy- maszák Aladárné, Stumpf Károlyné (szerk.):A magyar úriasszony otthona. (Budapest), 1934, A Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége kiadása. Kiadói egészvászon kötésben.
13439.

1 400 HUF
3,63
4,00
Endrödy János: Az embernek boldogsága, ki fejtegetve a' józan böltselkedésnek segédségével írta polgár társainak hasznokra - -. Három könyvben. Második könyv. Pesten, 1806, Trattner Mátyás. Modern félbőr kötésben.
13440.

3 000 HUF
7,77
8,57
Fuchs, Eduard: Az ujkor erkölcstörténete. I-II. kötet. Renaissance. Gáláns kor.  Szövegközti képekkel és külön műmelléklettel. Az első kötet sorszámozott: 259. Világirodalom kiadás. Budapest, [1928.] Világirodalom. Gazdag képanyaggal (fametszetek, színes és fekete-fehér mellékletek) illusztrált. Szakadozott kiadói egészvászon kötésben.
13441.

2 600 HUF
6,74
7,43
Hangay Sándor: Hadak utján 1915-1916--1917. Budapest, 1917, Globus Műintézet. Újrakötve félvászon kötésben.
13442.

2 000 HUF
5,18
5,71
Petőfi Sándor összes költeményei. 1-2. köt. Bp., 1907, Athenaeum. A Petőfi-ház megalapítása alkalmából készült emlékkiadás. Kötetenként 10-10 db szép állapotú réznyomással, valamint további fénynyomatos illusztrációkkal. Kicsit sérült, díszes, szecessziós selyemkötésben, a borítón a költőt ábrázoló fémplakettel, egyébként jó állapotban.
13443.

10 000 HUF
25,91
28,57
13444.

20 000 HUF
51,81
57,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF