Az otthon könyvtára. Magyar és idegen elbeszélők. Szerk: Zöldi Márton és Sebestyén Károly. 13 kötet a sorozatból, szép állapotú szecessziós egészvászon kötésben. Dörner és Heimberg műintézete.
Franklin sorozat 21 kötet a sorozatból, szép állapotú szecessziós egészvászon kötésben(Berkes Imre: Ezer leányfej.
Molnár Ferenc: Ketten beszélnek.
Sundermann Hermann: Énekek éneke(I-II).
Kóbor Tamás: Ki a Ghettóból(I-II).
Sebők Zsigmond: Bajcsányi de Cadem és egyéb elbeszélések.
Oscar Wilde: Dorian Gray arcképe.
H.G. Wells: Új világ a régi helyén(I-II).
Isaák Mártha: Bilincsek.
Kóbor Tamás: Hamupipőke őnagysága(I-II).
Bernhard Shaw: Cashel Byron mestersége.
Zsoldos László: Vicza regénye.
Oscar Wilde: Mesék, történetek és költemények prózában.
Kaffka Margit: Színek és évek.
Kálnoki Bedő Béla: Doktor Oremus.
Jakab Ödön: Délibáb.
Cholnoky Viktor: Tammúz).
A százéves Nemzeti Színház. Az 1937/38-as centenáris év emlékalbuma. Bp., 1938, Pallas Irodalmi és Nyomdaipari Részvénytársaság. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben, gerincnél szakadt, több helyen a bőr sérült, kopottas állapotban.
Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941 - Száz esztendő emlékei. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. Kiadói papírkötés, számos képpel illusztrált, kissé kopottas állapotban, térkép hiányzik.