https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 159

Auction is over! Item soon called at the auction hall
A Pesti Hírlap Könyvtára: Az élet útmutatója. Bp., 1937, Légrády Testvérek, aranyozott egészvászon kötésben. 606 mélynyomású képpel, 4 térképpel, 66 szövegközti rajzzal és számos színes műmelléklettel. Gerincén kopással.
13469.

A Pesti Hírlap Könyvtára: Az élet útmutatója. Bp., 1937, Légrády Testvérek, aranyozott egészvászon kötésben. 606 mélynyomású képpel, 4 térképpel, 66 szövegközti rajzzal és számos színes műmelléklettel. Gerincén kopással.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,24
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
Demény Lajos, Pataki József (szerk.): Székely oklevéltár. Új sorozat. I-II. Udvarhely széki Törvénykezési jegyzőkönyvek 1569-1591. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói egészvászon kötésben, papír fedőborítóval. Korának megfelelő állapotban.
13470.

Demény Lajos, Pataki József (szerk.): Székely oklevéltár. Új sorozat. I-II. Udvarhely széki Törvénykezési jegyzőkönyvek 1569-1591. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói egészvászon kötésben, papír fedőborítóval. Korának megfelelő állapotban.

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,37
EUR
,
6,86
USD
Number of bids:
1
Pesti Magyar kereskedelmi Bank 1841-1941, Pester Ungarische Commercial Bank 1841-1941. Német nyelvű kiadvány. Budapest, 1941. Kissé kopottas, illusztrált kiadói papír kötésben.
13471.

Pesti Magyar kereskedelmi Bank 1841-1941, Pester Ungarische Commercial Bank 1841-1941. Német nyelvű kiadvány. Budapest, 1941. Kissé kopottas, illusztrált kiadói papír kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,24
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
Hegedüs Lóránt: A Pesti Magyar Kereskedelmi bank keletkezésének és fennállásának története II. 1892-1917 Bp., 1917. Athenaeum. A bank kiadása. 576p. fotókkal. egészvászon kötésben
13472.

Hegedüs Lóránt: A Pesti Magyar Kereskedelmi bank keletkezésének és fennállásának története II. 1892-1917 Bp., 1917. Athenaeum. A bank kiadása. 576p. fotókkal. egészvászon kötésben

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,84
EUR
,
6,29
USD
Number of bids:
0
Viski Károly (szerk.): A magyarság néprajza. I-III. kötet. Tárgyi néprajz I-II. Írta: Bátky Zsigmond, Győrffy István, Viski Károly. III. kötet Írta: Berze Nagy János, György Lajos, Horger Antal, Solymossy Sándor, Szenderey Zsigmond, Tolnai Vilmos, Viski Károly, Zlinszky Aladár. Sok illusztrációval. Egységes , kiadói félbőr kötésben. Budapest, 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé kopottas gerinccel, egyébként jó állapotban.
13473.

Viski Károly (szerk.): A magyarság néprajza. I-III. kötet. Tárgyi néprajz I-II. Írta: Bátky Zsigmond, Győrffy István, Viski Károly. III. kötet Írta: Berze Nagy János, György Lajos, Horger Antal, Solymossy Sándor, Szenderey Zsigmond, Tolnai Vilmos, Viski Károly, Zlinszky Aladár. Sok illusztrációval. Egységes , kiadói félbőr kötésben. Budapest, 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé kopottas gerinccel, egyébként jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
9 000 HUF
23,87
EUR
,
25,71
USD
Number of bids:
1
A Pallas nagy lexikona. Dammara- elektromos gép. Az összes ismeretek enciklopédiája tizenhat kötetben. I. kötet A szövegben 227 ábra; külön mellékletül 69 kép, ezek közt 7 színnyomat, 20 térkép és 4 városi tervrajz.Budapesten, 1893, Pallas. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Gerinc picit sérült, egyébként korának megfelelő állapotban.
13474.

A Pallas nagy lexikona. Dammara- elektromos gép. Az összes ismeretek enciklopédiája tizenhat kötetben. I. kötet A szövegben 227 ábra; külön mellékletül 69 kép, ezek közt 7 színnyomat, 20 térkép és 4 városi tervrajz.Budapesten, 1893, Pallas. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Gerinc picit sérült, egyébként korának megfelelő állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 400 HUF
9,02
EUR
,
9,71
USD
Number of bids:
0
A Révai nagylexikon hasonmás kiadása 18 kötet (6 és 11-es hiányzik, plusz kötetek: 19 és 20). Teljes törzsanyag A-Zs-ig. Mind jó állapotban
13475.

A Révai nagylexikon hasonmás kiadása 18 kötet (6 és 11-es hiányzik, plusz kötetek: 19 és 20). Teljes törzsanyag A-Zs-ig. Mind jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
26,53
EUR
,
28,57
USD
Number of bids:
0
A Pallas nagy lexikona. I-XVIII. kötet. Komplett! Az összes ismeretek enciklopédiája tizenhat kötetben. Rengeteg kép, térkép és rajz. Budapesten, 1893, Pallas. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Két kötet gerince sérült, de egyébként szép állapotban.
13476.

A Pallas nagy lexikona. I-XVIII. kötet. Komplett! Az összes ismeretek enciklopédiája tizenhat kötetben. Rengeteg kép, térkép és rajz. Budapesten, 1893, Pallas. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Két kötet gerince sérült, de egyébként szép állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
50 000 HUF
132,63
EUR
,
142,86
USD
Number of bids:
0
Johnson, Eric (szerk.):Petronius Satyricon. Budapest, 2002, Glória. Illusztrált kiadói kemény kötésben. Szép állapotban.
13477.

Johnson, Eric (szerk.):Petronius Satyricon. Budapest, 2002, Glória. Illusztrált kiadói kemény kötésben. Szép állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,18
EUR
,
3,43
USD
Number of bids:
1
Csokonai Vitéz Mihály poétai munkái. 1-7. köt. [Bp.], [1974], [Akadémiai Kiadó]. Csokonai hét fontos műve (Diétai múzsa, A tavaszm Dorottya, Lilla, Anakreoni dalok, Ódák, Alkalmatosságra írt versek) első kiadásainak reprintje. Papírkötésben, papír védőtokban, jó állapotban, kísérőfüzet nélkül.
13478.

Csokonai Vitéz Mihály poétai munkái. 1-7. köt. [Bp.], [1974], [Akadémiai Kiadó]. Csokonai hét fontos műve (Diétai múzsa, A tavaszm Dorottya, Lilla, Anakreoni dalok, Ódák, Alkalmatosságra írt versek) első kiadásainak reprintje. Papírkötésben, papír védőtokban, jó állapotban, kísérőfüzet nélkül.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
15,92
EUR
,
17,14
USD
Number of bids:
0
Halhatatlan szerelem, Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, belül a gerincnél levált, viseltes állapotban.
13479.

Halhatatlan szerelem, Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, belül a gerincnél levált, viseltes állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,71
EUR
,
4,00
USD
Number of bids:
0
Halhatatlan szerelem, Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált, kiadói egészvászon kötés.
13480.

Halhatatlan szerelem, Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált, kiadói egészvászon kötés.

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,84
EUR
,
6,29
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment