Number of items: 159

Radó Antal: Idegen szavak szótára. Bp., é. n. Lampel. Korabeli egészvászon kötésben
13337.

1 000 HUF
2,65
2,86
Sienkiewicz, Henrik: Sivatagban őserdőben. Elbeszélés. Ford.: Bányai Károly. Mühlbek Károly rajzaival illusztrált III. kiadás. Bp., /1928,/ Szent István-Társulat, /Stephaneum ny./. Egészvászon kötésben.
13338.

1 200 HUF
3,18
3,43
Gyökössy Endre: A palotai cserkészek. Bp., 1926. Singer és Wolfner. Ajándékozási bejegyzéssel.
13339.

2 600 HUF
6,90
7,43
Tutsek Anna: Cilike menyasszony lesz. Mühlbeck Károly rajzaival. Budapest, Singer és Wolfner. Illusztrált, kiadói, egészvászon kötésben néhány ceruzás bejegyzéssel
13340.

1 400 HUF
3,71
4,00
Keyserling Hermann gróf: Uj világ születése. Fordította: dr. Juhász Andor. Bevezette: dr. Nagy József. 50. kötet. Világkönyvtár. (Budapest), 1926, Révai Kiadás. Kiadói papír kötésben.
13341.

1 000 HUF
2,65
2,86
13342.

10 000 HUF
26,53
28,57
13343.

7 000 HUF
18,57
20,00
Kosztolányi Dezső: -- összegyűjtött versei. Budapest, 1943. Révai. Félvászon kötésben
13344.

1 200 HUF
3,18
3,43
13345.

2 000 HUF
5,31
5,71
13346.

11 000 HUF
29,18
31,43
Göre Gábor 5 könyve: Vakarts; A pesti Úr; Kátsa; Durbints sógor; Göre Gábor Úr könyve. Bp.,(1928), Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
13347.

13 000 HUF
34,48
37,14
13348.

2 000 HUF
5,31
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF