Tóth Kálmán összes költeményei I. Bp., 1888, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, belső borítólapon kis szakadás ragasztva, egyébként jó állapotban.
Madách Imre: Az ember tragédiája. Első kritikai szövegkiadás. Második kiadás. Bp., 1924. MTT. Sajtóvállalata. Kissé megviselt félvászon kötésben, sérült szennylappal
Magyar népdalok és románczok könyve Válogatott gyűjtemény I. kötet, Bp. Franklin 1874, Egészvászon kötésben, egy lap kijár. Petőfi Sándor rézmetszetű arcképével. 12 cm
Gyulai Ágost, et alii (szerk.): Nemzeti olvasókönyv a népiskolák IV. osztálya számára. Budapest, 1910, A M. Kir. Tudományegyetemi Nyomda. Kopottas, kiadói karton kötésben.
Kazinczy Ferenc: Sallustius. Romai classicusok magyar fordításban. Első kötet. Budán, 1836, A' Magyar Kir. Egyetem' betüivel. Kopottas, kissé szakadt félvászon kötésben.
Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály rajzaival. Sorszámozott bibliofil kiadás a mű bemutatójának 75. évfordulójára. (Bp.) 1958. Magyar Helikon. 222 l. 1 sztl. lev. 20 t. Aranyozott kiadói félbőr-kötésben. Tékában, hibátlan állapotban
Gyöngysorok. báró Eötvös József összes szép irodalmi műveiből fűzte Vachott Sándorné. Pest., 1861. Heckenast Gusztáv. A rendkívül ritka könyv korabeli, kézzel írott másolata 336p. Korabeli, sérült egészvászon kötésben