Number of items: 159

Váradi Antal: Elmult évekből. Elbeszélések. Budapest,1892, Singer és Wolfner. Foltos, kiadói egészvászon kötésben.
13373.

1 000 HUF
2,59
2,86
Mrs. Gaskell: A kisváros. Bp., 1959. Magyar Helikon. Sorszámozott, 600 pld. Bibliofil aranyozott, félbőr kötésben. szép állapotban.
13374.

3 600 HUF
9,33
10,29
13375.

Keleti Arthur: Az boldogtalan Raymondo és a szerentsés Bertrandus lovagoknak hiteles szerelmes története 7 képben avagy: a csalfa Bertrandus lovag házassága s miképpen ejteték tőrbe s küldeték el a nemes Rajmondo lovag a szent sírhoz és hogyan jöve vissza s mula ki. Grotesque játék. Szerkesztette - - jambusokra segítette Kelemen Viktor több rajzokkal tsinositotta Vértes Marcel. Buda- Pest, 1920, P...

6 000 HUF
15,54
17,14
13376.

1 000 HUF
2,59
2,86
13377.

3 600 HUF
9,33
10,29
Katona József: Bánk bán. Dráma öt szakaszban. Bánk bán. Dráma öt szakaszban. Győr, 1888. Gross. 159 l. Megviselt egészvászon-kötésben.
13378.

Katona József: Bánk bán. Dráma öt szakaszban.
Bánk bán. Dráma öt szakaszban. Győr, 1888. Gross. 159 l. Megviselt egészvászon-kötésben.

1 200 HUF
3,11
3,43
13379.

2 000 HUF
5,18
5,71
Nyírő József: Isten igájában. Bp., 1936, Révai. Kiadói fél-halina kötés
13380.

1 000 HUF
2,59
2,86
Író Lajosné-Rosta Irén: Játékgyűjtemény. Bp., 1928, Apostol kő- és könyvnyomda. Kiadói papírkötés, belül a gerincnél kissé szakadt, egyébként jó állapotban.
13381.

1 400 HUF
3,63
4,00
Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Festett halina kötésben
13382.

1 400 HUF
3,63
4,00
Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
13383.

1 400 HUF
3,63
4,00
13384.

1 600 HUF
4,15
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF