https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 159

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Voltaire: Candide vagy az optimizmus. Sorszámozott! Bp., 1966. Magyar Helikon. Egészbőr kötésben, műanyag védőborítóval.
1
13397.

Voltaire: Candide vagy az optimizmus. Sorszámozott! Bp., 1966. Magyar Helikon. Egészbőr kötésben, műanyag védőborítóval.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
Csehov: A kutyás hölgy. Bp., 1960 Magyar Helikon. Sorszámozott. bibliofil félbőr kötésben
1
13398.

Csehov: A kutyás hölgy. Bp., 1960 Magyar Helikon. Sorszámozott. bibliofil félbőr kötésben

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
6,74
EUR
,
7,43
USD
Number of bids:
0
Cudar gyönyörök - A borzalom íróiból: E. A. Poe, Lisle Adam, Hanns Heinz Evers Gustac Meyrink. Ford: Dóczi Pál. Békéscsaba,é.n., Tevan. Újszerű állapotban.
1
13399.

Cudar gyönyörök - A borzalom íróiból: E. A. Poe, Lisle Adam, Hanns Heinz Evers Gustac Meyrink. Ford: Dóczi Pál. Békéscsaba,é.n., Tevan. Újszerű állapotban.

 
Sold
Starting price:
2 600 HUF
6,74
EUR
,
7,43
USD
Number of bids:
1
Dante Aleghieri: Isteni színjáték. Fordította Babits Mihály. Bp., cca 1940.
1
13400.

Dante Aleghieri: Isteni színjáték. Fordította Babits Mihály. Bp., cca 1940.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,07
EUR
,
2,29
USD
Number of bids:
1
Gárdonyi Géza: Isten rabjai. Ifjúság számára átdolgozott kiadás. Biczó András rajzaival. Budapest, 1943, Dante Könyvkiadó.Javított, illusztrált, kiadói karton kötésben.
1
13401.

Gárdonyi Géza: Isten rabjai. Ifjúság számára átdolgozott kiadás. Biczó András rajzaival. Budapest, 1943, Dante Könyvkiadó.Javított, illusztrált, kiadói karton kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,15
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
Szilágyi Géza: Menny, pokol, háború. Békéscsaba, 1917. Tevan. Kissé megviselt papírkötésben
1
13402.

Szilágyi Géza: Menny, pokol, háború. Békéscsaba, 1917. Tevan. Kissé megviselt papírkötésben

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,63
EUR
,
4,00
USD
Number of bids:
0
Báróczynak minden munkáji. Újrakiadta Kazincy Ferencz. Hetedik kötet. Pesten, 1814, Trattner János. Félbőr kötésben, gerincnél aranyozott. Gerincnél egy szakasz szakadt. A lapok kissé foltosak, egyébként jó állapotú. Tulajdonosi aláírással.
1
13403.

Báróczynak minden munkáji. Újrakiadta Kazincy Ferencz. Hetedik kötet. Pesten, 1814, Trattner János. Félbőr kötésben, gerincnél aranyozott. Gerincnél egy szakasz szakadt. A lapok kissé foltosak, egyébként jó állapotú. Tulajdonosi aláírással.

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
23,32
EUR
,
25,71
USD
Number of bids:
0
Kertész Árpád: Kertész József (1837-1895). Kor- és életrajz A Kertész József Könyvnyomdája cég meg-alapításának ötvenedik évfordulója alkalmából. Első kiadás!  Bp. 1914. Kertész. 259p. Számos illusztrációval. Plakettel díszített, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban. Névre szóló példány!
1
13404.

Kertész Árpád: Kertész József (1837-1895). Kor- és életrajz A Kertész József Könyvnyomdája cég meg-alapításának ötvenedik évfordulója alkalmából. Első kiadás! Bp. 1914. Kertész. 259p. Számos illusztrációval. Plakettel díszített, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban. Névre szóló példány!

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
25,91
EUR
,
28,57
USD
Number of bids:
0
Történetek az Ezeregyéjszakából ford: Honti Rezső, Illusztrálta Würtz Ádám. Bp., 1971. Helikon. Bibliofil nyl kötésben, sorszámozott. (kopásokkal)
1
13405.

Történetek az Ezeregyéjszakából ford: Honti Rezső, Illusztrálta Würtz Ádám. Bp., 1971. Helikon. Bibliofil nyl kötésben, sorszámozott. (kopásokkal)

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
1
Kormos István:Az égigérő fa. Kormos István verses meséi, Szabó Vladimir rajzaival. Első kiadás! Budapest, (1946), Aquincum. Ritka! Kissé viseltes, illusztrált kiadói karton kötésben.
1
13406.

Kormos István:Az égigérő fa. Kormos István verses meséi, Szabó Vladimir rajzaival. Első kiadás! Budapest, (1946), Aquincum. Ritka! Kissé viseltes, illusztrált kiadói karton kötésben.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
1
Konrádné Kelen Jolán: Tarka pillangók a mesék országából. Felső-Eőri Fábián Ferenc eredeti rajzaival. Budapest, 1910, Franklin- Társulat. Illusztrált kiadói félvászon kötésben. Gerincnél elvált.
1
13407.

Konrádné Kelen Jolán: Tarka pillangók a mesék országából. Felső-Eőri Fábián Ferenc eredeti rajzaival. Budapest, 1910, Franklin- Társulat. Illusztrált kiadói félvászon kötésben. Gerincnél elvált.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
20,73
EUR
,
22,86
USD
Number of bids:
0
Bocs Bálint: Tányértalpú koma utazása Hollandiába 1922-ben. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, belül a gerincnél kissé szakadt, egyébként jó állapotban.
1
13408.

Bocs Bálint: Tányértalpú koma utazása Hollandiába 1922-ben. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, belül a gerincnél kissé szakadt, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
11,40
EUR
,
12,57
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment