https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 159
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
949371
13409
237
0
7000
Books: Other rarities
Other collectibles
Bocs Bálint: Tányértalpú koma csodálatos kalandjai Amerikában, hajótörése és szerencsés hazaérkezése. Mühlbeck Károly rajzaival. Második kiadás. Budapest, /1924/. Singer és Wolfner. Bájos rajzokkal illusztrálva. Kiadói színes, festett, félvászon borításban. Az első oldalnál a gerinc szakadt, hátsó oldal kissé viseletes, egyébként jó állapotú.
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
972156
13410
237
0
2000
Books: Other rarities
Other collectibles
ADY Endre: Szeretném, ha szeretnének. 5. kiad.
Bp., 1923. Athenaeum. Kozma fedőlap tervvel. Kiadói papír kötésben. Kissé viseltes lapszélek, és fedőlap.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
961128
13411
237
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Sztrokay M. Sarolta (szerk.): Golgotavirág a Bakony völgyében. Veszprém, 1943, Angolkisasszonyok B. M. V. Intézete. Kiadói papír kötésben. Gerinc belül elvált.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1040693
13412
237
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Gárdonyi Géza: Aranymorzsák. Budapest,é.n., Dante. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
799349
13413
237
0
5000
Books: Other rarities
Other collectibles
Jókai Mór: Utazás egy sírdomb körül; Bp., 1889
Révai Testvérek. Fametszetekkel. Kissé kopott, festett egészvászon kötésben
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
1010365
13414
237
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Rubinyi Mózes dr.: Általános nyelvtudomány. Budapest, 1907, Stampfel. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1009781
13415
237
0
1600
Books: Other rarities
Other collectibles
Deme László: A magyar nyelvjárások néhány kérdése. Nyelvtudományi Értekezések. 3. Budapest, 1953, Akadémiai Kiadó. Kiadói papír kötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1010391
13416
237
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
Schmidt József: A nyelv és a nyelvek. Élet és Tudomány I. Budapest, 1923, Athenaeum. Kiadói papír kötésben.
The item is not available
1042027
13417
237
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Pitroff Pál dr.: A szépirodalom esztétikája. Szent István Könyvek. 107. szám. Budapest, 1933, Szent István Társulat az Apostoli Szentszék Könyvnyomdája.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
860355
13418
237
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Bárdos Pál 3 db dedikált könyve: Tükör előtt, Az első évtized, Nyolc lány meg a sárkány.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1097085
13419
237
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Kőműves Imre: Az ember fiai - A nürnbergi per itéleteinek 20. évfordulójára Bp., 1967. Helikon. Dedikált!
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1092902
13420
237
0
1600
Books: Other rarities
Other collectibles
Gobineau: A Reneissance (Cesare Borgia, X. Leó, II. Gyula, Michelangelo, Savonarola, 5 kötet). Bp., Rózsavölgyi és Társa Kiadása. Kiadói kartonált kötés, kötetenként változó, kopottas állapotban.
Starting price:
1 600 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment