1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Szepes Béla: Gólkirályok, labdaművészek. A futballvilág hősei. Bp., 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, belső borítólap szakadt, gazdagon illusztrált, kopottas