Books: Religion

Number of items: 33

Bújdosásnak emlékezet köve, mellyet az örökkévaló halmok kívánságának a Krisztus Jézusnak Szentséges Nevének legfelségesebb dítséretire szép imádságoknak faragás nélkül való drága köveiből öszve rakott egy Bujdosó a maga szívében. Pesten, 1848, Bucsánszky Alajos kölcségén. Modern félbőr kötésben. Restaurált példány.
13262.

Bújdosásnak emlékezet köve, mellyet az örökkévaló halmok' kívánságának a' Krisztus Jézusnak Szentséges Nevének legfelségesebb dítséretire szép imádságoknak faragás nélkül való drága köveiből öszve rakott egy Bujdosó a' maga szívében. Pesten, 1848, Bucsánszky Alajos kölcségén. Modern félbőr kötésben. Restaurált példány.

2 000 HUF
5,31
5,71
Rudnay Alexander: Első évi munkálatjai a pesti nevendék papság Magyar Iskolájának. Pesten, 1833, Esztergami k. Beimel Jósefnél. Az utolsó 18 oldal hiányzik. Modern félbőr kötésben.
13263.

Rudnay Alexander: Első évi munkálatjai a' pesti nevendék papság' Magyar Iskolájának. Pesten, 1833, Esztergami k. Beimel Jósefnél. Az utolsó 18 oldal hiányzik. Modern félbőr kötésben.

3 400 HUF
9,02
9,71
Szepessy Aloiz: Vasárnapi, és ünnepi prédikátziók, mellyeket élő-nyelvel mondott, és a lelki tanítók segedelmére kiadott elöljáróinak engedelméből - - Harmadik esztendő. I-IV szakasz. Kassán, 1830, Werfer Károly. Erősen kopott karton kötésben.
13264.

Szepessy Aloiz: Vasárnapi, és ünnepi prédikátziók, mellyeket élő-nyelvel mondott, és a' lelki tanítók' segedelmére kiadott elöljáróinak engedelméből - - Harmadik esztendő. I-IV szakasz. Kassán, 1830, Werfer Károly. Erősen kopott karton kötésben.

4 000 HUF
10,61
11,43
13265.

4 600 HUF
12,20
13,14
Stanislai Kószeghi: Institutiones theologicae. Pars. I. Agriae, 1761, Typis Car. Jos. Bauer. Kissé viseltes kiadói egészbőr kötésben.
13266.

4 000 HUF
10,61
11,43
Kováts Mátyás: Barátságos értékezés A Vallási Egyesűlés Ideájának szerzőjével írta - - Pesten, 1825, Petrózai Trattner János Tamás. A lapok egy része foltos, lapszélek rongyosak. Papír kötésben.
13267.

Kováts Mátyás: Barátságos értékezés A' Vallási Egyesűlés Ideájának szerzőjével írta - - Pesten, 1825, Petrózai Trattner János Tamás. A lapok egy része foltos, lapszélek rongyosak. Papír kötésben.

2 000 HUF
5,31
5,71
Nikházy László: Huszonkét közönséges egyházi beszéd. Első füzet. Miskolc, 1871, Fraenkel B. Bizománya. Kiadói papír kötésben.
13268.

1 200 HUF
3,18
3,43
Bevezetés az Ó Szövetségi Szent Könyvekbe. Kiadta: dr. Grosz József. Eger, 1888, Érseki Lyceumi Könyvnyomda. Kissé viseltes kiadói papír kötésben. Felvágatlan példány.
13269.

1 000 HUF
2,65
2,86
Tóth Ferentz: lelki pásztori gondviselés. A lelki pásztori theologiának II. darabja. Győrben, 1806, Özvegy Streiibigné betűivel. Kissé viseltes papír kötésben.
13270.

1 400 HUF
3,71
4,00
13271.

800 HUF
2,12
2,29
Rambach János Jakabnak Hassiai Fő-Superintend Gissai Theol. Dokt. és Consist Assess Úr Jézus Kristusnak kín-szenvedéséről való elmélkedései a négy Evangyelistáknak meg-egyező írások szerént. Németről magyar nyelvre fordította Nagy István. Második kötés. Posonban, 1790. Wéber Simon Péter betűivel. 898-1472p. Korabeli, díszített, bordázott egészbőr kötésben, jó állapotban
13272.

8 000 HUF
21,22
22,86
13273.

2 600 HUF
6,90
7,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF