https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Religion

Number of items: 33

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Szép Ferencz (ford.): Olvasó és imádságoskönyv rabok használatára. Szabadka, Bitterman Károl tulajdona. cca 1840. Aranyozott egészbőr kötésben, javított gerinccel, kivágott névvel. 335p.
13274.

Szép Ferencz (ford.): Olvasó és imádságoskönyv rabok használatára. Szabadka, Bitterman Károl tulajdona. cca 1840. Aranyozott egészbőr kötésben, javított gerinccel, kivágott névvel. 335p.

 
Sold
Starting price:
6 500 HUF
17,24
EUR
,
18,57
USD
Number of bids:
1
Vida Sándor: Steinberger György élete. Hódmezővásárhely. 1938.
13275.

Vida Sándor: Steinberger György élete. Hódmezővásárhely. 1938.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,24
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
Szent Irás, vagy is az Ó Szövetségnek szent könyvei, Magyarúl Káldi György után A Közönséges Diák forditásból az eredeti Betűre is figyelmezve Jegyzetekkel. Négyesi báró Szepesy Ignátz Pétsi Püspöknek Felügyelése alatt. I. kötet. Posonyban, 1835. Belnay örökösei. 918+(5)p. Korabeli, aranyozott félbőr kötésben.
13276.

Szent Irás, vagy is az Ó Szövetségnek szent könyvei, Magyarúl Káldi György után A Közönséges Diák forditásból az eredeti Betűre is figyelmezve Jegyzetekkel. Négyesi báró Szepesy Ignátz Pétsi Püspöknek Felügyelése alatt. I. kötet. Posonyban, 1835. Belnay' örökösei. 918+(5)p. Korabeli, aranyozott félbőr kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
47,75
EUR
,
51,43
USD
Number of bids:
0
Vizsolyi Biblia I.-II. kötet. Facsimile kiadás. Bp. 1990. Magyar Helikon. Kiadói egészbőr kötésben. Hibátlan állapotban!
13277.

Vizsolyi Biblia I.-II. kötet. Facsimile kiadás. Bp. 1990. Magyar Helikon. Kiadói egészbőr kötésben. Hibátlan állapotban!

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
42,44
EUR
,
45,71
USD
Number of bids:
0
Szent Biblia, az-az Istennek ó és új testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által és mostan a basileai ki-adás szerint ezen formában ki-botsáttatott. Posonban, 1793. Patzkó Ferenc költségén. 1152 p + 392 p. + 123 p. Korabeli, kissé megvetemedett csatos bőrkötésben, egy két első lapon sérülések, de összességében jó állapotban
13278.

Szent Biblia, az-az Istennek ó és új testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által és mostan a' basileai ki-adás szerint ezen formában ki-botsáttatott. Posonban, 1793. Patzkó Ferenc költségén. 1152 p + 392 p. + 123 p. Korabeli, kissé megvetemedett csatos bőrkötésben, egy két első lapon sérülések, de összességében jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
34 000 HUF
90,19
EUR
,
97,14
USD
Number of bids:
0
Pichler, Vitus: Candidatus abbreviatus jurisprudentiae sacrae, hoc est juris canonici... Pars prior. Viennae, 1753, Typis Johannis Thomae Trattner. Kicsit kopott bőrkötésben, jó állapotban.
13279.

Pichler, Vitus: Candidatus abbreviatus jurisprudentiae sacrae, hoc est juris canonici... Pars prior. Viennae, 1753, Typis Johannis Thomae Trattner. Kicsit kopott bőrkötésben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
15,92
EUR
,
17,14
USD
Number of bids:
2
Klasszikus Arany Biblia. Az üdvnek ó- és új-szövetségi történelme rendszeres előadásban. Lipcse - Bp. 1897 Pallas, Irta (összeáll.) Dedek Crescens Lajos és Hock János. Előszóval ell. Vaszary Kolos és Császka György. I. kötet Festett,aranyozott, kiadói egészbőr-kötésben, körül aranyozott élmetszéssel, rézcsattal, veretekkel. Üvegdíszítések hiányoznak, gerinc sérült, a lapok és a belső szép állapotban.
13280.

Klasszikus Arany Biblia. Az üdvnek ó- és új-szövetségi történelme rendszeres előadásban. Lipcse - Bp. 1897 Pallas, Irta (összeáll.) Dedek Crescens Lajos és Hock János. Előszóval ell. Vaszary Kolos és Császka György. I. kötet Festett,aranyozott, kiadói egészbőr-kötésben, körül aranyozott élmetszéssel, rézcsattal, veretekkel. Üvegdíszítések hiányoznak, gerinc sérült, a lapok és a belső szép állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
38 000 HUF
100,80
EUR
,
108,57
USD
Number of bids:
0
Szabó István (1695-1753) SJ: Három esztendőre-való vasárnapi prédikátziók, mellyeket valaha élő nyelvel mondott, most pedig Istennek nagyobb dütsőségére, a romai anyaszentegyháznak gyarapodására, a magyar lelki pásztoroknak valamennyi segítségekre, a keresztény híveknek üdvösséges hasznokra és vigasztalásokra elö-járói engedelmébül világosságra botsátott. Nagyszombat, 1746, Akadémiai Nyomda. A három kötet egyben, aranyozott, kopott bőrkötésben, korához képest szép állapotban. Tulajdonosi bejegyzéssel és a belső kötéstáblán egyéb feljegyzésekkel.
13281.

Szabó István (1695-1753) SJ: Három esztendőre-való vasárnapi prédikátziók, mellyeket valaha élő nyelvel mondott, most pedig Istennek nagyobb dütsőségére, a romai anyaszentegyháznak gyarapodására, a magyar lelki pásztoroknak valamennyi segítségekre, a keresztény híveknek üdvösséges hasznokra és vigasztalásokra elö-járói engedelmébül világosságra botsátott. Nagyszombat, 1746, Akadémiai Nyomda. A három kötet egyben, aranyozott, kopott bőrkötésben, korához képest szép állapotban. Tulajdonosi bejegyzéssel és a belső kötéstáblán egyéb feljegyzésekkel.

 
The item is not available
Starting price:
26 000 HUF
68,97
EUR
,
74,29
USD
Number of bids:
0
Jámbor Lajos: Bibliai képek az Ó-és az Új-szövetségből. I. Ó-szövetségi történetek. II. Jézus élete képekben. 85 képpel. Bpm.,1898, Hornyanszky Viktor. Kiadói egészvászon kötésben. Gerinc elvált, fedőlap viseletes.
13282.

Jámbor Lajos: Bibliai képek az Ó-és az Új-szövetségből. I. Ó-szövetségi történetek. II. Jézus élete képekben. 85 képpel. Bpm.,1898, Hornyanszky Viktor. Kiadói egészvászon kötésben. Gerinc elvált, fedőlap viseletes.

 
The item is not available
Starting price:
4 600 HUF
12,20
EUR
,
13,14
USD
Number of bids:
0
Antoine, P. G.: Theologia moralis universa. Két részben. Venetiis (Velence), 1758. Typ. Balleoni 560p.+ 460p. (Hat rész egy kötetben.)  Korabeli, aranyozott, kissé sérült egészbőr kötésben, festett lapszélekkel. / In sightly damaged full leather binding
13283.

Antoine, P. G.: Theologia moralis universa. Két részben. Venetiis (Velence), 1758. Typ. Balleoni 560p.+ 460p. (Hat rész egy kötetben.) Korabeli, aranyozott, kissé sérült egészbőr kötésben, festett lapszélekkel. / In sightly damaged full leather binding

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
23,87
EUR
,
25,71
USD
Number of bids:
0
Szent Biblia. Káldi György S.J. fordítása nyomán. Újszövetség. Bp., 1928, Palladis. Illusztrált, kiadói egészvászon kötés, előlapján képpel díszítve, jó állapotban.
13284.

Szent Biblia. Káldi György S.J. fordítása nyomán. Újszövetség. Bp., 1928, Palladis. Illusztrált, kiadói egészvászon kötés, előlapján képpel díszítve, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,37
EUR
,
6,86
USD
Number of bids:
0
Schott, Heinrich August: Novum Testamentum Graece et Latine... I.-II. kötet. Lipsiae, 1809. 403p. + 563p. Két kihajtható térképpel. Korabeli kissé piszkos papírkötésben / with 2 maps in cartboard binding
13285.

Schott, Heinrich August: Novum Testamentum Graece et Latine... I.-II. kötet. Lipsiae, 1809. 403p. + 563p. Két kihajtható térképpel. Korabeli kissé piszkos papírkötésben / with 2 maps in cartboard binding

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
31,83
EUR
,
34,29
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment