4 000 HUF
Szepessy Aloiz: Vasárnapi, és ünnepi prédikátziók, mellyeket élő-nyelvel mondott, és a' lelki tanítók' segedelmére kiadott elöljáróinak engedelméből - - Harmadik esztendő. I-IV szakasz. Kassán, 1830, Werfer Károly. Erősen kopott karton kötésben.