Szent Irás, vagy is az Ó Szövetségnek szent könyvei, Magyarúl Káldi György után A Közönséges Diák forditásból az eredeti Betűre is figyelmezve Jegyzetekkel. Négyesi báró Szepesy Ignátz Pétsi Püspöknek Felügyelése alatt. I. kötet. Posonyban, 1835. Belnay' örökösei. 918+(5)p. Korabeli, aranyozott félbőr kötésben.
Szent Biblia, az-az Istennek ó és új testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által és mostan a' basileai ki-adás szerint ezen formában ki-botsáttatott. Posonban, 1793. Patzkó Ferenc költségén. 1152 p + 392 p. + 123 p. Korabeli, kissé megvetemedett csatos bőrkötésben, egy két első lapon sérülések, de összességében jó állapotban
Pichler, Vitus: Candidatus abbreviatus jurisprudentiae sacrae, hoc est juris canonici... Pars prior. Viennae, 1753, Typis Johannis Thomae Trattner. Kicsit kopott bőrkötésben, jó állapotban.
Klasszikus Arany Biblia. Az üdvnek ó- és új-szövetségi történelme rendszeres előadásban. Lipcse - Bp. 1897 Pallas, Irta (összeáll.) Dedek Crescens Lajos és Hock János. Előszóval ell. Vaszary Kolos és Császka György. I. kötet Festett,aranyozott, kiadói egészbőr-kötésben, körül aranyozott élmetszéssel, rézcsattal, veretekkel. Üvegdíszítések hiányoznak, gerinc sérült, a lapok és a belső szép állapotb...
Jámbor Lajos: Bibliai képek az Ó-és az Új-szövetségből. I. Ó-szövetségi történetek. II. Jézus élete képekben. 85 képpel. Bpm.,1898, Hornyanszky Viktor. Kiadói egészvászon kötésben. Gerinc elvált, fedőlap viseletes.
Antoine, P. G.: Theologia moralis universa. Két részben. Venetiis (Velence), 1758. Typ. Balleoni 560p.+ 460p. (Hat rész egy kötetben.) Korabeli, aranyozott, kissé sérült egészbőr kötésben, festett lapszélekkel. / In sightly damaged full leather binding