6 000 HUF
Miklós Imre: A magyar vasutasság oknyomozó történelme. A legelső vasúttól – napjainkig. Aláírt, sorszámozott! Vác, 1937. Kapisztrán Ny. 808p. 60 t. 5 mell. Kiadói, díszesen aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötésben.