11158. 237. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 200 HUF
0 HUF
6 db vadászmotívumos Hollóházi porcelán tányér, 2 különböző mintával (szarvas, vaddisznó), matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 15,5 cm
Photo of the item taken by : ttg