11139. 237. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 000 HUF
0 HUF
Népi motívumokkal díszített, kisméretű dekoratív Zsolnay porcelán kulacs, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm
Photo of the item taken by : sass_melinda