5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Virágmintás Zsolnay porcelán kávés-teáskészlet, hiányos: 6 db kis csésze, d: 7,5 cm; 4 db nagy csésze, d: 10 cm; 2 db cukortartó, különböző méretben, az egyik restaurált; fedeles teáskanna, m: 18 cm; apró kopásnyomokkal, némelyikük kis lepattanásokkal