cca 1853 Reschka: Mosonmagyaróvár. Hétosztatú acélmetszet. A díszes kereten belül középen egy főkép, alul-felül három-három részletkép található. A Reschka által metszett kép az Österreichischer Lloyd trieszti műhelyében készült. Szép erős nyomat. Két helyen egy kicsit szakadt. / Etching 23,5x32cm
cca 1855 Valerio, Theodore (1819-1879): Pusztai életképek: "A pásztor és kutyái" Rézkarc: Imp a Pierron et Delatre r. Montfaucon 1. Jelzett a dúcon 27x33cm
1712 Jan Luyken - Christoph Weigel: Rézmetszetű kép a Historiae celebriores Veteris Testamenti... c. könyvből. Megjelent: Nürnberg, 1712. Nagyméretű metszet. / Jan Luyken - Christoph Weigel. Large etching from the book Historiae celebriores Veteris Testamenti 26x48 cm
1712 Jan Luyken - Christoph Weigel: Színezett rézmetszetű kép a Historiae celebriores Veteris Testamenti... c. könyvből. Megjelent: Nürnberg, 1712. Nagyméretű metszet. / Jan Luyken - Christoph Weigel. Large colored etching from the book Historiae celebriores Veteris Testamenti 26x48 cm