Military

Number of items: 98

cca 1900 Szolgálati időm emlékéül, Leitner & litho emléklap, farostra kasírozva, üvegezett keretben, kis hiánnyal, 31x45 cm
12685.

cca 1900 "Szolgálati időm emlékéül", Leitner & litho emléklap, farostra kasírozva, üvegezett keretben, kis hiánnyal, 31x45 cm

5 000 HUF
13,26
14,29
cca 1970 16 db fotó a vietnámi háborúról / 16 photos of the Vietnam war 25x19 cm
12688.

4 600 HUF
12,20
13,14
1937 Vitéz uzsoki báró Szurmay Sándor tábornok összejövetelén készült felvétel a vendégekről, feliratozva, 17x23 cm
12689.

1 400 HUF
3,71
4,00
Cca 1910 bajonett, sorszámozott:3TUO3797, fa markolat, fém hüvely, kopott, h:34,5 cm
12690.

6 000 HUF
15,92
17,14
12691.

32 000 HUF
84,88
91,43
cca 1957-1983 Frederick Wenger által tervezett svájci bajonett, SIG SG 510 (Sturmgewehr 57) típusú lőfegyverhez, jelzett (W+F V 232690), a penge élei mentén kicsit rozsdás, élezésre szorul, egyébként jó állapotban, saját bőrtokjában, pengehossz: 23,5 cm, teljes hossz: 36,5 cm / cca 1957-1983 Swiss bayonet made by Frederick Wenger, for SIG SG 510 (Sturmgewehr 57) type rifles, signed (W+F V 232690), with some rust marks along the edges, need to be sharpened, otherwise in a good condition, in its own leather scabbard, blade length: 23,5 cm, full length: 36,5 cm
12692.

cca 1957-1983 Frederick Wenger által tervezett svájci bajonett, SIG SG 510 (Sturmgewehr 57) típusú lőfegyverhez, jelzett (W+F V 232690), a penge élei mentén kicsit rozsdás, élezésre szorul, egyébként jó állapotban, saját bőrtokjában, pengehossz: 23,5 cm, teljes hossz: 36,5 cm /

cca 1957-1983 Swiss bayonet made by Frederick Wenger, for SIG SG 510 (Sturmgewehr 57) type rifles, signed (W+F V 232690), with some rust marks along the edges, need to be sharpened, otherwise in a good condition, in its own leather scabbard, blade length: 23,5 cm, full length: 36,5 cm

7 000 HUF
18,57
20,00
Sorszámozott (2488) második világháborús bajonett, jó állapotban, h:38,5 cm / WWII bayonet with number (2488), in a good condition, l: 38,5 cm
12693.

Sorszámozott (2488) második világháborús bajonett, jó állapotban, h:38,5 cm /

WWII bayonet with number (2488), in a good condition, l: 38,5 cm

7 000 HUF
18,57
20,00
1974 Battonyától Nemesmedvesig. Magyarország felszabadításának képes krónikája. Összeáll. Tóth Sándor és az Ifjúkommunista szerkesztősége. Folytatólagosan: Hazát építő ifjúság. Összeáll.: Gál Lajos és az Ifjúkommunista szerkesztősége. Bőséges képanyaggal, újságrészletekkel, térképpel.
12694.

800 HUF
2,12
2,29
1915 A Magyar Királyi Honvéd Tartalékos Tiszti Iskola hallgatóinak tablója 40x30 cm keretben
12695.

4 800 HUF
12,73
13,71
Kriegs Karte. Westl. Kriegs-Schauplatz. 1:2 850 000, Die Militar. Ereignisse v. 29. nov. 1915- 9. dez. 1918. 155 stück. Fehlen 2 stück. (153, 159)./ I Világháborús térképek, 155db ( 1915. nov.- 1918 dec.)amelyek heti rendszerességgel tudósítanak a hadállásról. / War Karte (155 pieces) 29. nov. 1915- 9. dez. 1918. missed 2 number. 63x 35 cm
12696.

38 000 HUF
100,80
108,57
1930 Meghívó a M. kir. Honvéd Gyalogezred önkéntesei által rendezett bálra
12697.

1 400 HUF
3,71
4,00
Dísz tantó, japán tőr, díszes keresztvassal, gazdagon díszített hüvellyel, kicsit laza markolattal, pengehossz: 30,5 cm, teljes hossz: 45 cm /  Honorary tanto Japanese sword with ornated crossguard and scabbard, with a bit loose hilt, blade length: 30,5 cm, full length: 45 cm
12698.

6 000 HUF
15,92
17,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF