1924. Vitézzé avatás oklevele vitéz Farkas Sándor részére, szárazpecséttel, Horthy Miklós sajátkezű aláírásával 58x47,5cm-es keretben T:2 Hungary 1924. Document of inauguration of Vitéz for Sándor Farkas, with embossed stamp and autograph signature of Miklós Horthy, in 58x47,5cm frame C:XF
cca 1957-1983 Frederick Wenger által tervezett svájci bajonett, SIG SG 510 (Sturmgewehr 57) típusú lőfegyverhez, jelzett (W+F V 232690), a penge élei mentén kicsit rozsdás, élezésre szorul, egyébként jó állapotban, saját bőrtokjában, pengehossz: 23,5 cm, teljes hossz: 36,5 cm /
1974 Battonyától Nemesmedvesig. Magyarország felszabadításának képes krónikája. Összeáll. Tóth Sándor és az Ifjúkommunista szerkesztősége. Folytatólagosan: Hazát építő ifjúság. Összeáll.: Gál Lajos és az Ifjúkommunista szerkesztősége. Bőséges képanyaggal, újságrészletekkel, térképpel.
Dísz tantó, japán tőr, díszes keresztvassal, gazdagon díszített hüvellyel, kicsit laza markolattal, pengehossz: 30,5 cm, teljes hossz: 45 cm / Honorary tanto Japanese sword with ornated crossguard and scabbard, with a bit loose hilt, blade length: 30,5 cm, full length: 45 cm