10004. 237. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
25
0 HUF
B jelzéssel: Napozás az erdei tó partján, kutyával, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 31×40,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván