10102. 237. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
0 HUF
Marosán Gyula (1915-2003): Formák, linómetszet, papír, jelzett, sorszámozott (50/8) üvegezett fa keretben, 23×31 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván