cca 1870-1900 USA, Philadelphia, A J.G. Brill Autó és Vonatszerelvényeket gyártó cég reklámkártyája / cca 1870-1900 USA, Philadelphia, J.G. Brill Company flyer
cca 1880 3 db német nyelvű csillagászati acél metszet: 1. a Hold térképe, 2. a Nap, a Hold, a Naprendszer bolygóinak és 19. századi üstökösészlelések (Donati-, Halley-üstökös, 1811-es nagy üstökös) képe, 3. a déli félgömb csillagtérképe csillaghalmazok, ill. csillagködök képével. Verlag von F. A. Brockhaus, Lipcse.
1887 Abbé aus dem letzten Drittel des XVIII. Jahrhunderts. Színezett fametszet a Blatter für Kostumkunde c. könyvből. Jelzett a metszeten. 28,5x20cm / Abbot from XVIII. century.Colored wood engraving. Signed on engraving.
1887 Bauernbrautigam aus Nürnberg Gegend. Um 1669. Színezett fametszet a Blatter für Kostumkunde c. könyvből. Jelzett a metszeten. 28,5x20cm / Peasant groom from area of Nunberg. About 1669. Colored wood engraving. Signed on the engraving.