Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 83
1087920
31045
238
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, nem hozzá tartozó szalagsávval és miniatűrrel, eredeti tokban T:2
2 000 HUF
1087922
31046
238
Numismatics
1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon sérült eredeti tokban T:2
1 000 HUF
1104827
31047
238
Numismatics
1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon eredeti dísztokban T:2-
1 000 HUF
1103020
31048
238
Numismatics
1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval és miniatűrrel, saját tokban T:2,2-
1 000 HUF
1098824
31049
238
Numismatics
1958. "5 Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért / Belügyminisztérium Országos Tűzrendészeti Parancsnoksága" Br kitüntetés füllel (35mm) + 1958. "15 Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért / Belügyminisztérium Országos Tűzrendészeti Parancsnoksága" ezüstözött fém kitüntetés füllel (35mm) + 1958. "20 Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért / Belügyminisztérium Országos Tűzrendészeti Parancsnoksága" aranyozott fém kitüntetés (35mm) T:2
1 000 HUF
1104424
31050
238
Numismatics
~1960. 3db zománcozott szocialista jelvény, benne a "Bányászat Kiváló Dolgozója" T:2 1104445
31051
238
Numismatics
~1960. "Nehézipar Kiváló Dolgozója" zománcozott, aranyozott fém kitüntetés miniatűrrel, adományozói tokban + "Kiváló Újító" aranyozott fém kitüntetés T:2 1098392
31052
238
Numismatics
~1960. Olajipari "Törzsgárda" sorszámozott, zománcozott, ezüstözött fém jelvény + Br miniatűr kitűző T:2
1 000 HUF
1099212
31053
238
Numismatics
~1960-70. "Törzsgárda Utasellátó" zománcozott fém jelvény, kitűzővel együtt T:2
1 400 HUF
1103548
31054
238
Numismatics
~1960. "Államerdészet" festett, aranyozott fém jelvény (45,5x40,5mm) T:2 kopott aranyozás
1 000 HUF
1099145
31055
238
Numismatics
~1960. "FAÜ (Fővárosi Autóbusz Üzem) Törzsgárda" zománcozott fém jelvény T:2
1 000 HUF
1104236
31056
238
Numismatics
~1960-1970. "Honvédelmi Érdemérem" fém kitüntetés mellszalagon sérült tokban + 1980. "Kiváló Munkáért" kitüntetés adományozói okirata + "30. Véradásért" zománcozott, aranyozott fém kitüntetés eredeti tokban miniatűrrel + 1989. "Szakszervezeti Tagsági Könyv" T:vegyes
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035