DN Azonosítatlan zománcozott, aranyozott kék koszorús, nyakszalagos kitüntetés T:2
ND Unidentified enamelled, gilt blue decoration with neck ribbon C:XF
Amerikai Egyesült Államok 1924. Bronz elnökválasztási jelvény: Robert LaFollette, Burton Wheeler. Green Duck Co., Chicago. T: II- / USA 1924. Election badge promoting Robert LaFollette for president and Burton Wheeler for vice president, 1924. Bronze. Green Duck Co., Chicago. C: XF
Ausztria DN "Osztrák Szociáldemokrata Párt (SPÖ)" zománcozott fém jelvény (3x), 2db 25 éves és 1db 60 éves jelzésű + "Osztrák Szakszervezeti Szövetség 25 (ÖGB)" zománcozott fém jelvény T:2
Austria ND "Social Democratic Party of Austria (SPÖ)" enamelled metal badge (3x), 2pcs that mark 25 years, and 1pc with 60 years + "Austrian Trade Union Federation 25 (ÖGB)" enamelled metal badge C:XF
Belgium 1897. "Korona Rend Lovagkeresztje" jelzetlen zománcozott kitüntetés mellszalag nélkül, függesztőkarika hajlított T:2 kis zománchiba
Belgium 1897. "Order of the Crown, Knight" enammelled decoration without hallmark and ribbon, the suspesnsion ring is curved C:XF small enamel error
Japán 1973. "Világ fiataljai: egyesüljünk barátságban és együttműködésben" aranyozott fém emlékérem nyakszalagon sérült eredeti tokban T:1-
Japan 1973. "Youth of the World: Let Us Unite in Friendship and Co-operation" gilt metal medal with ribbon in damaged original case C:AU
Kanada DN "Garde Chasse et Peche Club 1037" festett fém jelvény hátlapon "SCULLY LTD MONTREAL" (38mm) T:2
Canada ND "Garde Chasse et Peche Club 1037" painted metal badge with makers mark "SCULLY LTD MONTREAL" on the back (38mm) C:XF