31088.
238. Closed Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Japán 1973. "Világ fiataljai: egyesüljünk barátságban és együttműködésben" aranyozott fém emlékérem nyakszalagon sérült eredeti tokban T:1- Japan 1973. "Youth of the World: Let Us Unite in Friendship and Co-operation" gilt metal medal with ribbon in damaged original case C:AU