Number of items: 84

13166.

3 000 HUF
7,96
8,57
13167.

4 000 HUF
10,61
11,43
Az örök Don Juan - négy évszázad drámái. Bp., 1968. Magyar Helikon. Sorszámozott bibliofil kiadás nyl kötésben
13168.

2 000 HUF
5,31
5,71
13169.

1 000 HUF
2,65
2,86
13170.

1 000 HUF
2,65
2,86
Nemes László: Gyávaság. Bp., 1962. Szépirodalmi kiadó. Dedikált!
13171.

1 200 HUF
3,18
3,43
2 db sporttal kapcsolatos könyv: Ardai Aladár-Peterdi Pál: Ez történt Tokióban. Bp., 1964, Sport; Kutas-Lakatos-Peterdi: Ez történt Mexikóban. Bp., 1968, Sport. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13172.

800 HUF
2,12
2,29
3 szépirodalmi mű egy köteteben: Csokonai Vitéz Mihály: Dorottya vagyis a dámák diadalma a farsangon, Furcsa vitézi versezet IV könyvben írta - -. Homérus: Békaegérhartz. Alkalmatosságra írt nevezetesebb Versek. Bétsben, 1816, Pichler Antal Betűivel, 1816. A kiadói papír borító teljesen hiányzik, fénymásolattal pótolva.
13173.

3 szépirodalmi mű egy köteteben: Csokonai Vitéz Mihály: Dorottya vagyis a dámák diadalma a farsangon, Furcsa vitézi versezet IV könyvben írta - -.
Homérus: Békaegérhartz.
Alkalmatosságra írt nevezetesebb Versek.
Bétsben, 1816, Pichler Antal Betűivel, 1816. A kiadói papír borító teljesen hiányzik, fénymásolattal pótolva.

4 000 HUF
10,61
11,43
2 db könyv-Dámódaragupta: A kerítőnő tanítása. Bp., 1988, Medicina. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, illusztrált, jó állapotban; Lammel Annamária-Nagy Ilona: Parasztbiblia. Bp., 1985, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.
13174.

1 000 HUF
2,65
2,86
13175.

1 200 HUF
3,18
3,43
13176.

1 200 HUF
3,18
3,43
13177.

2 000 HUF
5,31
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF