Number of items: 84

13178.

1 400 HUF
3,71
4,00
13179.

2 200 HUF
5,84
6,29
Legujabb és legteljesebb magyar köszöntő. Ujévi, születésnapi, névnapi, iskola-vizsgálati s más alakalmi üdvözletek versekben és levelekben. Budapest, 1907, Franklin. IKopottas, illusztrált, kiadói félvászon kötésben.
13180.

3 600 HUF
9,55
10,29
Senecae opera. Johanni Vignon, 1604, Lugduni. Aranyozott kiadói egészbőr kötésben, gerinc sérült, címoldal hiányzik.
13181.

15 000 HUF
39,79
42,86
13182.

26 000 HUF
68,97
74,29
13183.

1 400 HUF
3,71
4,00
13184.

1 600 HUF
4,24
4,57
13185.

1 400 HUF
3,71
4,00
13186.

1 200 HUF
3,18
3,43
13187.

4 000 HUF
10,61
11,43
13188.

5 000 HUF
13,26
14,29
13189.

7 000 HUF
18,57
20,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF