https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 84
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
967331
13154
238
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Mikos Ferenc: A Quadragesimo anno gazdasági rendje. Bp., 1934, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Félvászon kötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1075520
13155
238
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
Mitchell, Margaret: Elfújta a szél I-II. Bp., 1986, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.
The item is not available
1045234
13156
238
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
P. Rick: Lukodalmash / Marsbéli orgiák (pajzán könyv). Kiadói papírkötés, illusztrált, jó állapotban.
The item is not available
1031496
13157
238
0
2000
Books: Other rarities
Other collectibles
Arany János összes munkái. Végleges teljes kiadás. Huszonharmadik füzet. Budapest, Ráth Mór, 1884. Kiadói papír kötésben,gerincnél szétvált egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
961542
13158
238
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
Barabás Gyula: Ég az erdő. Bp., 1936, Dante. Félbőr kötésben. A fedőlap viseletes.
The item is not available
1099982
13159
238
0
3000
Books: Other rarities
Other collectibles
Gutenberg Nagy Lexikon 8 köteta sorozatból. Bp., 1931, A Nagy Lexikon Kiadóhivatala, Kiadói félbőr kötésben, a kötetek fele elázott, rossz állapotban
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
405622
13160
238
0
6000
Books: Other rarities
Other collectibles
Vörösmarty összes művei I., II., IV. kötet (Epikai költeményei, Lyrai költeményei, Drámai költeményei)- Sajtó alá rendezte Gyulay Pál, Bp. 1884-1885, Méhner, Franklin társulat, Dúsan aranyozott kiadói egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (1 lap sérült, a kötések szép állapotban)
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
405646
13161
238
0
14000
Books: Other rarities
Other collectibles
Kisfaludy Károly Minden munkái, Bp. 1892 - 1893. Franklin-Társulat. I-VI. kötetek (hiány: III.) Kiadói, dúsan aranyozott, festett vaknyomásos (Gottermayer), egészvászon díszkötésben, márványozott lap szélekkel gyönyörű állapotban!
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
1050719
13162
238
0
2000
Books: Other rarities
Other collectibles
Jack London Összes munkái. XVI. A vén halász meséi. Fordította: Vécsey Leó. Budapest, é.n., Athenaeum. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1071730
13163
238
0
8000
Books: Other rarities
Other collectibles
Stendhal művei 10 kötetben. Komplett sorozat. Bp., 1968. Helikon. Bibliofil műbőr kötésben, sorszámozott. Egyenként tékákban.
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
965151
13164
238
0
2600
Books: Other rarities
Other collectibles
Móra Ferenc: Ének a buzamezőkről. I. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Megkímélt példány.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
1053973
13165
238
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
Megyery Sári: Én. Az asszonyoknak ajánlja - - Budapest,é.n., Athenaeum. Kiadói papír kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment