Jewellery

Number of items: 46

Ezüst (Ag.) emlék kanál, zománcozott, jelzett (800), h:9,5 cm
19024.

1 600 HUF
Aranyozott ezüst (Ag.) medál, matricás porcelán képpel, Lőcsei fehér asszony felirattal, jelzett, buttó:4,6g / Gold-plated silver pendant, br, Ag. 4,6g marked
19025.

Aranyozott ezüst (Ag.) medál, matricás porcelán képpel, "Lőcsei fehér asszony" felirattal, jelzett, buttó:4,6g / Gold-plated silver pendant, br, Ag. 4,6g marked

1 800 HUF
13
Ezüst (Ag.) tálka, jelzett, d: 11 cm, nettó 42 g
19026.

4 800 HUF
12,97
14,12
Antik ezüst (Ag.) nyelű kés és villa, V. V. monogrammal, jelzett (1843? Pest?), br. 165 g
19027.

Antik ezüst (Ag.) nyelű kés és villa, "V. V." monogrammal, jelzett (1843? Pest?), br. 165 g

11 000 HUF
29,73
32,35
19028.

14 000 HUF
37,84
41,18
Hólyagos peremű ezüst (Ag.) tálca, jelzett, mesterjeggyel (ATK?) piszkos de jó állapotban van, d:21,5 cm, nettó: 274 g.
19029.

28 000 HUF
75,68
82,35
Ezüst (Ag.) tojástartó, jelzett, nettó 49 g
19030.

6 000 HUF
Ezüst (Ag.) kisváza, jelzett, m: 15 cm, nettó 66 g
19031.

8 000 HUF
Dekoratív, növényi motívumokkal rendkívül gazdagon díszített ezüst (Ag.) tartó, jelzés nélkül, m: 17 cm, nettó 117 g
19032.

14 000 HUF
37,84
41,18
19033.

190 000 HUF
513,51
558,82
XIX. sz vége: Ezüst (Ag) öv bőrre fűzött veretekből, aranyozott ezüst filigránból rakott növényi motívumokkal és niello-díszítéssel, 84 zolotniki (875/1000) tisztaságú kaukázusi jelzéssel és AI mesterjeggyel / End of 19th century: Silver belt from the Caucasus on a leather base, with gold plated filigree floral decoration and niello inlay, 84 zolotniki (875/1000) fineness hallmark and AI makers mark, 77cm, br: 607gr
19034.

110 000 HUF
297,30
323,53
19035.

20 000 HUF
54,05
58,82

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF