Faleristics: medals, orders, badges
Number of items: 127
1111665
31096
239
Numismatics
1896. "Árpád a honalapító / Ferenc József a legalkotmányosabb király" aranyozott Br jubileumi emlékérem mellszalag nélkül, "MARKOVITS B.PEST" gyártói jelzéssel (28mm) + 1896. "Ezredéves Történetünk Ezredekre Remény Nekünk - Honfoglalás" millenniumi Br emlékérem "STEINER A. BUDAPEST" gyártói jelzéssel + Ausztria 1877. "Dr. Caietanus Felder" Br plakett. Szign.: Anton Scharff (92,11g/64mm) T:3 ph.
1 000 HUF
1111770
31097
239
Numismatics
~1900. Vasúti távírász aranyozott Br jelvény kokárdán (18x53mm) T:2
3 000 HUF
1112086
31098
239
Numismatics
~1900. Fém vadász jelvény szalagon, tűvel (35x27mm) T:2-
1 000 HUF
1111060
31099
239
Numismatics
1902. "Kossuth Lajos 1802-1902" születésének 100. évfordulójára, Br emlékérem füllel (29,5mm) T:2,2- ph.
1111760
31100
239
Numismatics
1906. "Soproni Torna és Tűzoltó Egyesület 40 éves fennállása emlékére" aranyozott fém emlékérem (32mm) T:2
8 000 HUF
1108465
31101
239
Numismatics
1909. "Kispest-Szentlőrinci Lövészegyesület - Mindent a hazáért / K.SZ.L.E. 1906" jelzett Ag díjérem mellszalaggal, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (Br.:31g/0.800/48mm) T:2 patina
3 600 HUF
1108690
31102
239
Numismatics
~1910. "Nicolas de Genere Huba 1903 / Caput Gloriae Virtus (Legfőbb dicsőség a vitézség)" Br lövészérem mellszalag nélkül, eredeti dísztokban T:2
1 400 HUF
1111792
31103
239
Numismatics
~1910. "OMGE (Országos Magyar Gazdasági Egyesület)" zománcozott Br, sorszámozott jelvény (29mm) T:2
6 000 HUF
1112053
31104
239
Numismatics
~1910-1930. "MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége)" zománcozott Br jelvény "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel + "OTE (Országos Testnevelési Egyesület)" zománcozott tombak gomblyukjelvény "LUDVIG BP." gyártói jelzéssel (12x10mm) T:2
2 000 HUF
1108567
31105
239
Numismatics
~1920. "MOCSZ - Magyar Országos Céllövő Szövetség" fém jelvény "BERÁN N. BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzéssel (20,5mm) T:2-
1111778
31106
239
Numismatics
~1920. "Országos Magyar Méhészeti Egyesület" zománcozott Br gomblyukjelvény "BERÁN N. BPEST DÖBRENTEI U. 2." (22,5mm) T:2
6 000 HUF
1108378
31107
239
Numismatics
~1920. "Budapesti Egyetemi Athletikai Club versenydíja / Virtvti et fortitvdini" Ag díjérem mellszalaggal (34,5mm) T:2,2- patina
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m