31178. 239. Closed Online auction Faleristics: medals, orders, badges
1 000 HUF
0 HUF
DN "Habsburg-Tescheni Jenő főherceg" címere, felvarrható fém, aranyozott és festett jelvényen (66x52mm) T:2- festék kopások
Photo of the item taken by : sass_melinda