Faleristics: medals, orders, badges
Number of items: 127
955738
31168
239
100
Numismatics
~1970. "Csepel Vas- és Fémművek" aranyozott, zománcozott, törzsgárda kitűzője 15 év után + "20 éves Törzsgárda Igazolvány" T:2
967731
31169
239
Numismatics
~1970. MALÉV 20 éves törzsgárda kitüntetés miniatűr T:2 + 2 db Malév jelvény
2 000 HUF
967788
31170
239
100
Numismatics
1972 Volán 1. számú vállalat bronz törzsgárda jelvény. Igazolvánnyal T:2
1111805
31171
239
Numismatics
~1970-1980. "Kitűnő Tanuló" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon (30mm) T:2
1 000 HUF
1110687
31172
239
Numismatics
1972-1973. 5db "Ralley" plakett T:1,1-,2
1106778
31173
239
Numismatics
1975-1982. "Egyesült Izzó Törzsgárda" 30 és 40 és után, aranyozott, zománcozott fém kitűzők igazolvánnyal T:2
1 200 HUF
1105833
31174
239
Numismatics
~1980. "Társadalmi Munkáért - Hajdu-Bihar Megye Tanácsa" zománcozott fém jelvény + "Ganz Mávag Budapest - Kiváló Társadalmi Munkáért" aranyozott, zománcozott fém jelvény T:2
1 000 HUF
1105822
31175
239
Numismatics
~1980. "VBKM (Villamos Berendezés Készülék Művek) Kiváló Dolgozó" aranyozott, zománcozott fém jelvény (30x28mm) T:2
1 000 HUF
1106810
31176
239
Numismatics
~1980. 3db klf "MALÉV" jelvény T:2
1107096
31177
239
Numismatics
~1990. Zománcozott magyar címeres jelvény (36,5x29,5mm) T:2
1 000 HUF
1112379
31178
239
Numismatics
DN "Habsburg-Tescheni Jenő főherceg" címere, felvarrható fém, aranyozott és festett jelvényen (66x52mm) T:2- festék kopások
1 000 HUF
970798
31179
239
100
Numismatics
DN "Kecskemét 607" fém jelvény T:2
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m