Hungarian commemorative medallions Number of items: 128
1011218
30504
239
500
Hungarian commemorative medallions
Numismatics
Csikszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére" MDF alpakka emlékérem T:BU sérült csomagolásban, tanúsítvánnyal
1095801
30505
239
4400
Numismatics
Fritz Mihály (1947-) 1988. "20 éves a MÉE Fejér Megyei Szervezete / Török kivonulásának 300. évfordulója" Ag emlékérem (35,61g/0.835/42,5mm) T:PP patina, ujjlenyomat
4 400 HUF
1111695
30506
239
Numismatics
Fritz Mihály (1947-) 1991. "II. János Pál Pápa Pécsett / 1038. Augusztus 16. - 1991. Augusztus 16-20." jelzett Ag emlékérem (31,35g/0.999/42,5mm) T:2 (PP) karc
4 000 HUF
1112258
30507
239
Numismatics
Fritz Mihály (1947-) 1991. "II. János Pál Pápa Pécsett / 1038. Augusztus 16. - 1991. Augusztus 16-20." jelzett Ag emlékérem (31,36g/0.999/42,5mm) T:2 (PP) karc
4 000 HUF
1062363
30508
239
500
Numismatics
Iván István (1905-1968) 1948. június 11. "Magyar Állami Pénzverő - Budapesti Nemzetközi Vásár" Al emlékérem (32mm) T:2 1108266
30509
239
Numismatics
Iván István (1905-1968) DN "Budapest - Rákóczi Ferenc" Br emlékérem (80mm) T:2
1 000 HUF
1072553
30510
239
Numismatics
Képíró Zoltán (1944-1981) 1979. "MÉE Keszthely - X. Vándorgyűlés-Goldmark Károly" Br emlékérem (42,5mm) + Kiss Sándor (1925-1999) 1982. "Magyar Éremgyűjtők Szombathelyi Csoportja - Kőszeg" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- 1112643
30511
239
Numismatics
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Van Gogh" Br emlékérem ÁPV plasztiktokban, ismertető tanúsítvánnyal (60mm) T:2
1 400 HUF
1107506
30512
239
Numismatics
Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" aranyozott fém (42,5mm) T:PP felületi karc
1 600 HUF
1112529
30513
239
Numismatics
Loósz József (1908-) 1947. "SAS / Siess-Adj-Segíts / Hadifoglyokért, kórházakért, tüdőbetegekért" Br emlékérem (40mm) T:2
2 000 HUF
1097557
30514
239
Numismatics
Madarassy Walter (1909-1994) 1930. "Virágos Budapest Virágos Magyarország Jutalomérme / Virágos út vezessen virágos Nagymagyarországba" Br emlékérem (60mm) T:2
4 000 HUF
1112129
30515
239
Numismatics
Papp László (1947-) 1988. "Első királyunk Szent István halálának 950. évfordulóján a Szent Jobb országjárásának évében - Csodaszarvas" patinázott vörösréz emlékérem (70mm) T:1-
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035