1873. "Hadiérem" I.Ferenc József Br katonai érdemérem mellszalag nélkül (36mm) T:2 Hungary 1873. "Military Medal" Franz Joseph I Br without ribbon (36mm) C:XF NMK 231.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration without ribbon C:XF NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae" Br kitüntetés polgári alkalmazottaknak járó mellszalaggal T:2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with ribbon for the civilian attendants C:XF NMK 249.
1911. "Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül T:2,2- ph., kopott aranyozás Hungary 1911. "Bronze Military Merit Medal" decoration without ribbon and suspension ring C:XF,VF edge error, worn gilding
1914-1916. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" kitüntetés mellszalag nélkül T:2- Hungary 1914-1916. "Medal for Military Merit (Signum Laudis) on wartime ribbon" decoration without ribbon C:VF
1916. "Károly - Csapatkereszt" cink kitüntetés nem saját mellszalaggal T:2- Hungary 1916. "Karl Troop Cross" zinc decoration with not its original ribbon C:VF