Worldwide commemorative medallions

Number of items: 19

Amerikai Egyesült Államok 1973. "Az első parttól partig tartó leszállás nélküli repülés 50. évfordulója" jelzett Ag emlékérem (25,56g/0.925/38mm) T:PP karcos USA 1973. "First non stop coast to coast flight 50th anniversary" marked Ag commemorative medal (25,56g/0.925/38mm) C:PP scratched
31015.

5 000 HUF
12,95
14,29

Amerikai Egyesült Államok DN "Boldog Karácsonyt / Valaki különlegesnek" Ag emlékérem (1oz/0.999/38mm) T:2 (PP) USA ND "Merry Christmas / For someone special" Ag commemorative coin (1oz/0.999/38mm) C:XF (PP)
31016.

4 200 HUF
10,88
12,00

Ausztria DN "Gróf Ostermann tábornok" Br emlékplakett fa keretbe foglalva, akasztóval. Szign.: Neuberger T:2,2- Austria ND "General Graf Ostermann" Br commemorative plaque in wood frame. Sign.: Neuberger C:XF,VF
31018.

Ausztria DN "Gróf Ostermann tábornok" Br emlékplakett fa keretbe foglalva, akasztóval. Szign.: Neuberger T:2,2-
Austria ND "General Graf Ostermann" Br commemorative plaque in wood frame. Sign.: Neuberger C:XF,VF

2 200 HUF
5,70
6,29

Ausztria DN "Dr. Gustav Schickedanz - Fúrth / Quelle Részvénytársaság - Linz" Ag érem (28g/0.900) T:2 (PP)  Austria ND "Dr. Gustav Schickedanz - Fúrth / Quelle Corporation - Linz" Ag medallion (28g/0.900) C:XF (PP)
31019.

3 400 HUF
8,81
9,71

Bosznia-Hercegovina DN "Sarajevo" Br emlékérem (63mm) + Poroszország / Breslau 1742. "Béke" II. Frigyes emlékérme, Cu replika (32,5mm) T:2 Bosnia and Hercegovina ND "Sarajevo" Br commemorative medallion (63mm) + Prussia / Breslau 1742. "Friede" Medals of King Frederick II, the Great, Cu replica, "FRIEDE FRIEDE ! / PUBLIC IN BRESLAV/ D 27 IUN 11 / ES KOMT GOTT EN / WIR VNS VERSEHN / VND LAESSET VNS/ VIEL GVTS / GESCHEN" (32,5mm) C:XF
31020.

Bosznia-Hercegovina DN "Sarajevo" Br emlékérem (63mm) + Poroszország / Breslau 1742. "Béke" II. Frigyes emlékérme, Cu replika (32,5mm) T:2
Bosnia and Hercegovina ND "Sarajevo" Br commemorative medallion (63mm) + Prussia / Breslau 1742. "Friede" Medals of King Frederick II, the Great, Cu replica, "FRIEDE FRIEDE ! / PUBLIC IN BRESLAV/ D 27 IUN 11 / ES KOMT GOTT EN / WIR VNS VERSEHN / VND LAESSE...

1 000 HUF
2,59
2,86

Franciaország ~1850. Ag esküvői emlékérem "ARGENT" jelzéssel. Szign.: DEPAULIS (32,74g/41,5mm) T:2 France ~1850. Ag marriage medal with "ARGENT" hallmark. Sign.: DEPAULIS (32,74g/41,5mm) C:XF
31021.

5 000 HUF
12,95
14,29

Hollandia 2001. 12,75G Ag bélyegérem díszlapon tanúsítvánnyal (0.6g/0.999/21x25mm) T:1 Netherlands 2001. 12,75 Gulden Ag stamp coin on decorative sheet with certificate (0.6g/0.999/21x25mm) C:UNC
31022.

Hollandia 2001. 12,75G Ag bélyegérem díszlapon tanúsítvánnyal (0.6g/0.999/21x25mm) T:1
Netherlands 2001. 12,75 Gulden Ag stamp coin on decorative sheet with certificate (0.6g/0.999/21x25mm) C:UNC

1 000 HUF
2,59
2,86

Nagy-Britannia DN "Warwick vára" aranyozott fém emlékérem (37mm) T:P Great Britain ND "Warwick Castle" gold plated metal commemorative coin (37mm) C:P
31023.

800 HUF
2,07
2,29

Német Államok ~1700. Ezüst vallási medál, előlapján Jézus megkeresztelkedése, hátlapján patak felett álló Krisztus angyalok között. Szignálatlan, Philipp Heinrich Müller (1654-1719) műve. (20.7g/43mm) T:2- German States ~1700. Silver religious medallion. "WIR SIND DURCH EINEN GEIST ZU EINEM LEIB GETAUFFT / HIER AUS DER QUELLE SELBST, DER SÜNDEN ABLAS LAUFFT". Without signature, made by Philipp Heinrich Müller (1654-1719). (20.7g/43mm) C:VF
31024.

Német Államok ~1700. Ezüst vallási medál, előlapján Jézus megkeresztelkedése, hátlapján patak felett álló Krisztus angyalok között. Szignálatlan, Philipp Heinrich Müller (1654-1719) műve. (20.7g/43mm) T:2-

9 000 HUF
23,32
25,71

Német Államok / Heilbrunn 1717. "A Reformáció Jubileuma" Ag emlékérem. Szign.: P.H. Müller (29.93g/43.55mm) T:2 German States / Heilbrunn 1717. Commemorative Ag medallion of the Reformation jubilee. "HIC QVOQVE SARTA DEO ENE CONSERVANTE MANEBIT - MEM.IVB.II.HEIL.BR / HAC SALVATORIS PORRO LAETABIMVR VNDA - MANAT ADHVC SALIENS FONTE SALVTIS AQVA". Sign.: P.H. Müller (29.93g/43.55mm) C:XF
31025.

Német Államok / Heilbrunn 1717. "A Reformáció Jubileuma" Ag emlékérem. Szign.: P.H. Müller (29.93g/43.55mm) T:2
German States / Heilbrunn 1717. Commemorative Ag medallion of the Reformation jubilee. "HIC QVOQVE SARTA DEO ENE CONSERVANTE MANEBIT - MEM.IVB.II.HEIL.BR / HAC SALVATORIS PORRO LAETABIMVR VNDA - MANAT ADHVC SALIENS FONTE SALVTIS AQVA". Sign.: P.H. Müller (29.93g/43.55mm) C:XF

34 000 HUF
88,08
97,14

Német Államok / Altötting ~1720. Szanhedrin (főtanácsi) szív alakú medál, előlapján ovális szentképet tartó két angyallal, hátlapján Mária Szentháromság általi megkoronázása. (9.95g/57.5x52.5mm) T:2- R! German States / Altötting ~1720. Sanhedrin medal. "S M OETHING - PATRONA B" (9.95g/57.5x52.5mm) C:VF Rare
31026.

Német Államok / Altötting ~1720. Szanhedrin (főtanácsi) szív alakú medál, előlapján ovális szentképet tartó két angyallal, hátlapján Mária Szentháromság általi megkoronázása. (9.95g/57.5x52.5mm) T:2- R!
German States / Altötting ~1720. Sanhedrin medal. "S M OETHING - PATRONA B" (9.95g/57.5x52.5mm) C:VF Rare

12 000 HUF
31,09
34,29

NDK 1961. "I. Nemzetközi Kertészeti Kiállítás Erfurt" arany, ezüst és bronz fokozat, fém emlékérmék (51mm) T:2 GDR 1961. "Erste Internationale Gartenbau Ausstellung der Sozialistischen Staaten Erfurt" gold, silver and bronze grade, metal medallions (51mm) C:XF
31027.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF