Books: Architecture, Art

Number of items: 40

Malonyai Dezső: Munkácsy Mihály élete és munkái. 24 műmelléklettel és 110 képpel, vázlattal. Budapest, 1898, Singer és Wolfner. Kiadói dombornyomásos egészvászon kötésben, az első táblán fémplakettel. Javítandó külső gerinc. Néhány lap kijár)
13393.

10 000 HUF
25,91
28,57

Werner Schade: A Cranach festőcsalád. Bp., 1983. Corvina. Védőborítóval
13394.

4 000 HUF
10,36
11,43

Mai magyar rajzművészet. Összeáll.: Solymár István, Szabó Katalin. Bp., 1972, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Vászonkötésben, jó állapotban.
13395.

2 000 HUF
5,18
5,71

13396.

12 000 HUF
31,09
34,29

13397.

12 000 HUF
31,09
34,29

Genthon István: Korb Erzsébet. 30 képmelléklettel. Bp., 1928, Amicus Kiadás. Kiadói papírkötés, sok illusztrációval, gerincnél szakadt, kissé kopottas állapotban.
13398.

3 000 HUF
7,77
8,57

Levey, Michael: A festészet rövid története. Giotto-Cézanne. Bp., 1972, Corvina. Rengeteg színes illusztrációval. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13399.

1 000 HUF
2,59
2,86

Prado. XIV-XVIII. századi festmények. Összeáll.: Jahn, Johannes. Bp., 1972, Corvina. Vászonkötésben, jó állapotban.
13400.

1 000 HUF
2,59
2,86

Nyugat-európai festészet az Ermitázsban, XIX-XX. század. Összeáll.: Kosztyenyevics, A. Leningrád - Bp., 1976, Auróra Művészeti Kiadó - Corvina Kiadó. Számos színes, érdekes képpel. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13401.

1 000 HUF
2,59
2,86

III. Nemzetközi Művészi Fényképkiállítás Budapest-Pécs 1959. Magyar Fotóművészek Szövetsége. Kiadói papírkötés, fotókkal illusztrált, jó állapotban.
13402.

1 000 HUF
2,59
2,86

Thoroczkay Wigand Ede: Wigand architectura. Bp., 1936. Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. A szerző 1907-1934 között készült műveinek kliséivel. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13403.

3 000 HUF
7,77
8,57
10

Deutschlands Kunstschätze, Eine Sammlung der hervorragendsten Bilder der berliner, dresdner, münchner, wiener, casseler und braunschweiger Galerien, mit erläuterndem Text von Adolph Görling und eine Reihe von Portraits der bedeutendsten Meister mit biographischen Notizen von Alfred Woltmann und Bruno Meyer. I. Band. Leipzig, 1871, Verlag von A. H. Payne. Kiadói dombornyomott, aranyozott egészvászon kötés(javított), aranyozott lapszélek, belül a gerincnél kissé levált, kopottas állapotban / full linen binding, damaged condition
13404.

Deutschlands Kunstschätze, Eine Sammlung der hervorragendsten Bilder der berliner, dresdner, münchner, wiener, casseler und braunschweiger Galerien, mit erläuterndem Text von Adolph Görling und eine Reihe von Portraits der bedeutendsten Meister mit biographischen Notizen von Alfred Woltmann und Bruno Meyer. I. Band. Leipzig, 1871, Verlag von A. H. Payne. Kiadói dombornyomott, aranyozott egészvászo...

4 000 HUF
10,36
11,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF