800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Jakó Zsigmond: Írás, könyv, értelmiség. Tanulmányok erdély történelméhez. Bukarest, 1976, Kriterion Könyvkiadó. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval, fedőborítóval. Szép állapotban.