1 400 HUF
Seress Imre: Az ifjúság és a világháború 1915-1916. A világháború története az ifjúság számára. Több száz arcképpel, csataképpel és eredeti harctéri felvétellel II. kötet. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap- és Könyvkiadóvállalat kiadása. Kiadói dombornyomott, festett egészvászon kötés, belül a gerincnél levált, kopottas állapotban.