Books: History

Number of items: 51

Lamartine, Alphonse: Az 1848-ki forradalom történelme. Ford. Zsilinszky Mihály. I. kötet. Pest, 1873. Légrády. 311, V l.; Egészvászon-kötésben
13279.

3 800 HUF
9,84
10,86

2 db könyv-S. Fischer-Fabian: A német cézárok. A középkor császárainak tündöklése és bukása. Bp., 1985, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban; Rudolf Pörtner: A Szent Sír hadművelet. A keresztes hadjáratok a legendákban és a valóságban (1095-1187). Bp., 1985, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
13280.

1 000 HUF
2,59
2,86

13281.

800 HUF
2,07
2,29

Thiers, Adolph: Geschichte des Consulats und des Kaiserreichs. Neunter Band. Leipzig, 1850, Coftenoble und Remmelman. Kopottas félvászon kötésben.
13282.

800 HUF
2,07
2,29

Balkáni piacok a háború után. Gazdasági ismertető. XI. Szaloniki. Bp., 1914. M. Kir. Kereskedelmi Múzeum. 26p. Képekkel, térképekkel.
13283.

1 200 HUF
3,11
3,43

13284.

1 000 HUF
2,59
2,86

A.I. Molok: Németország és Ausztria 1815-1847-ben. Marx és Engels. A tudományos szocializmus keletkezése. Az 1848-as forradalom Németországban és az Osztrák Császárságban. A SzK(b)P Pártfőiskoláján tartott előadás gyorsírói jegyzete. Bp., 1952, Szikra. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13285.

800 HUF
2,07
2,29

13286.

100 HUF
0,26
0,29

Hangay Sándor: Hadak utján 1915-1916--1917. Budapest, 1917, Globus Műintézet. Újrakötve félvászon kötésben.
13287.

1 800 HUF
4,66
5,14

13288.

800 HUF
2,07
2,29

Horváth Jenő: Diplomáciai történelem. 2. köt.: A frankfurti szerződéstől a párisi szerződésekig 1871-1920. Bp., 1921, Szent István Társulat. Kicsit kopott papírkötésben, restaurált gerinccel, egyébként jó állapotban, felvágatlan példány.
13289.

2 000 HUF
5,18
5,71

Klima Szaniszló: Csehszlovák Köztársaság honismertetése (földrajz és történelem), elemi népiskolák számára. Ford.: J. L. és P. K. Myjava, 1920, Pažický D. Könyvnyomdája. Kopott papírkötésben.
13290.

800 HUF
2,07
2,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF