13297. 239. Closed Online auction Books: Military
4 600 HUF
0 HUF
Liptai Ervin(szerk.): Magyarország hadtörténete két kötetben. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban. Védőborítóval
Photo of the item taken by : tánczos_gábor