13294. 239. Closed Online auction Books: Military
7 000 HUF
0 HUF
Pilch Jenő: A világháború története. 1914-1918. Számos képmelléklettel és térképvázlattal, Franklin, Bp, Aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban. Térképmellékletekkel.
Photo of the item taken by : vörös_iván