2 600 HUF
Elekesné Weber Edit: Magyar táncok. Vezérkönyv a magyar tánc tanításához. Bp., 1935, szerzői kiadás. "Kísérőzenék a magyar táncokhoz" c. kísérő kötettel, 64 t. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.