1 000 HUF
Rajta fiuk, vigadjunk! Magyar dalkönyv a dalkedvelők számára. Összegyűjtöte: Wajdits József. Nagykanizsa, 1873, Wajdits József gyorssajtója. Díszes vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel, megviselt állapotban.