13539. 239. Closed Online auction Books: Other rarities
3 000 HUF
0 HUF
Az Újság albuma az 1906. évre ajándékul előfizetőinek. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, belül a gerincnél kissé levált, néhány lap kijár, illusztrált, kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : ttg