1 000 HUF
Dóczi Lajos: Utolsó szerelem. Történeti vígjáték öt felvonásban. Bp., [1903], Wodianer. Kicsit kopott, szecessziós motívumokkal gazdagon díszített vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel, egyébként jó állapotban.